!Stále hledám nová SB!

Chceš nový design?Zdravím všechny fanoušky Emmy Watson a návštěvníky tohoto blogu.
Jak už sami vidíte, dlouho se tady nic nedělo. To proto, že nastalo
na vysoké škole období zkoušek a hlavně období kdy se začíná na oboru
animace pracovat na semestrální práci, tedy na krátkém animovaném filmu.
Kdo to nikdy nezažil, asi nepochopí, ale udělat si trochu čas na psaní blogu
absolutně nelze, pokud se učíte na několik různých předmětů a kreslíte
animák, který má dvě minuty (tzn. za sekundu musíte nakreslit 24 snímků pohybu)
a nad kterým strávíte skoro i přes noc, abyste jej stihli v termínu odevzdat.
No ale teď je už všechno za mnou, takže hurá do doplnění zameškaných restů zde Smějící se.

Za těch pár měsíců se v Emmině životě událo opravdu hodně věcí a věřte, že i když jsem sem nic nepsala, pečlivě jsem je sledovala. Takže pěkně postupně...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Staronový doplňující článek o Emmě Watson a její roli ve filmu Noah od 20. října 2013 do dněška 7. února 2014

7. února 2014 v 17:51 | Pitty |  Emma Watson

________________________________________________________________________________________

film Noah (role Emmy W. je princezna Ila)

Na tento nový film se můžeme v ČR a SR těšit již 27. března.

Pár nových fotek co jsem nezveřejnila:
http://emmawatsonfan.net/photogallery/albums/userpics/10001/onsetmnoah12-004.jpg noahofficialtrailer1ewfnet_mp4_000069736.jpg
noahofficialtrailer1ewfnet_mp4_000109901.jpg noahofficialtrailer1ewfnet_mp4_000119869.jpg
noahuktrailerewfnet_mp4_000106773.jpg noahuktrailerewfnet_mp4_000108191.jpg
noahstill-001.jpg noahstill-002.jpg


Videa:Rozhovor s Emmou na stránce Yahoo! Philippines
(přeložila adminka stránky http://emmawatsonfan.net/)

V černých šatech od Rolanda Moureta a lodičkách Christiana Louboutina je třiadvacetiletá Emma Watson v Los Angeles, aby mluvila o svém novém biblickém dramatu "Noe", ve kterém si zahraje po boku Russella Crowe, Jennifer Connelly and Anthonyho Hopkinse.

Krásná brunetka, rodačka z Paříže, která vyrůstala v Londýně, se ke slávě dostala už v devíti letech díky sérii o Harrym Potterovi, ve kterém si zahrála Hermionu Grangerovou. Od té doby jsme ji mohli vidět také ve snímcích The Tale of Despereaux, The Perks of Being a Wallflower, This is the End a The Bling Ring.

Watson vstoupila v roce 2009 také do světa modelingu, jejím prvním úspěchem byla podzimní a zimní kampaň pro Burberry a v roce 2013 byla zvolena magazínem Empire Nejvíce sexy ženou. Chodila na unierzitu Brown, na dva semesrty si dala pauzu a nyní odpromuje v květnu.

Momentálně je ve vztahu s oxfordským studentem jménem Matthew Janney (21), před ním chodila se studentem z Brownu, Willem Adamowiczem.

ROZHOVOR

Reportér: Koho v Noemovi hrajete?
WATSON: Je to adoptivní dcera Noema; uprchlice, kterou jeho rodina zachránila. Její vlastní rodina byla zabita v bitce při přepadení a ona se bohužel musela vyrovnat s vážným poraněním břicha, a proto nemůže mít děti. Zamiluje se do Noemova nejstaršího syna Shema (Douglas Booth). Bude to velmi temný film, a proto si myslím, že je jejich románek příjemným a nevinným rozptýlením, od celého toho velkého chaosu. Takže ano, je to velmi důležitý příběh lásky.

R: Četla jste jako malá Bibli?
WATSON: Ano. Ve škole jsem Bibli studovala, spolu s dalšímu náboženskými texty, ale v Anglii se vám dostane vzdělání o biblických příbězích a já jsem samozřejmě znala ten o Noemovi.

R: Jaké to byla procovat s Russellem Crowem?
WATSON: Úžasné. Nemyslím si, že by kdokoliv jiný mohl hrát tuto postavu. Bylo pořeba herce, který by byl nejen schopen postavit něco tak ohromného jako Archu, ale kdo by mohl být zároveň také silným válečníkem a naopak mužem, se spoustou niterních bojů. Já jsem mu to prostě věřila; podařilo se mu něco, co je opravdu těžké.

R: Jste stále na vysoké nebo už jste skončila?
WATSON: Ano, plánuji odpromovat v květnu. Na Brownu.

R: Jaké jsou vaše nejoblíbenější předměty?
WATSON: Miluji dějepis a angličtinu, kreslím a maluji, takže mám ráda i výtvarné umění.

R: Podařilo se vám prožít si normální život vysokoškoláka?
WATSON: Nebylo to jednoduché. Jsem přesvědčená o tom, že to prostě nikdy nemohlo být jako "normální život vysokoškoláka". Ale mám pocit, že se mi to podařilo a líbí se mi, že jsem mohla okusit jak ten americký, tak britský systém, které mohu nyní porovnat a jsem ráda, že jsem poznala obojí.

R: Dala vám Amerika nějaké nové zájmy?
WATSON: (smích) Hodně jsem se koukala na seriály, začala jsem sledovat House of Cards, Orange is the New Black nebo Friday Night Lights, věci o které jsem se předtím tolik nezajímala a bylo to hlavně díky mím vysokoškolským přátelům, každý pátek jsme pořádali televizní maraton.

R: Myslíte, že se, teď po filmu "Apokalypsa v Hollywoodu" (This is the End), pustíte do další komedie?
WATSON: Ano, se Steveem Chboskym, s nímž jsem točila "Perks", jsme právě dali dohromady komedii, která mi připomíná humor, který v sobě tak trochu měla Hermiona, předtím, než začali být filmy temnější a vážnější. Vlastně ani nevěděla, že je vtipná, a to jsem si na Potterovi úžívala. Později mi to na ní scházelo a teď mi opravdu chybí scény mezi ní a Ronem, které vás opravdu rozesmály. Na Brownu jsem si zahrála v divadle, ve hře Tři sestry od Čechova, což byla velice temná komedie a líbilo se mi rozesmívat lidi. Takže ano, komediím se chci v budoucnu nadále věnovat.

R: V čem se dokážete nejlépe přirovnat ke své postavě?
WATSON: Asi v tom, že jsme obě ve fází stejného vývoje. Jsem ve věku, kdy se rozhoduji, co chic dělat, kde chcí žít, jakým člověkem chci být, koho si vyberu a budu milovat, taková rozhodnutí jsou vážná, důležitá životní rozhodnutí. Je to těžké v mnoha ohledech a mám pocit, že o tohle těch prvních pár let po dvacítce vlastně jde nejvíce, hledání vašeho místa ve světě a přesně tímhle si ona prochází. Stává se z ní žena.
Mám pocit, že jste v této době ve věku, kdy začnete pociťovat určité rozepře s názory vašich rodičů, snažíte se přijít na to, co z jejich výchovy vám bude užitečné a na co si musíte přijít sami. Přenést se přes toto období může být opravdu těžké, obzvlášť, když nechcete své rodiče ztratit, ale zároveň cítítě, že se z vás stává člověk s vlastními názory. Ani oni vás nechtějí ztratit, ale společně se s tím musíte nějak poprat.

R: Pokud bychom měli Archu dnes, koho byste na ni posadila?
WATSON: Svoji kočku Phineas. (smích) Nikdy nikomu nic špatného neudělala.

R: Vyrůstala jste s Harry Potterem, cítíte se tedy na natáčení takhle velkých filmů jako ryba ve vodě?
WATSON: Myslím, že je užitečné mít zkušenosti se speciálními efekty a zvládám to asi lépe. Jsem zvyklá na to, že všechno trvá prostě déle. Jsem zvyklá na natáčení scén několikrát dokola, tak abychom zvládli všechny technické detaily. Jsem zvyklá být hodiny a hodiny a hodiny venku v zimě a dešti, pak běžet, najednou brečet... a tak podobně. I když to může znít bláznivě, vlastně mě to uklidňuje, ne při hraní, ale když si uvědomým, jak je život vlastně těžký, vím, že tímhle už jsem si prošla. A když jsem u toho "znovu", nyní je před námi propagace "Noema" a někdy mohou být věci s tím spojené velmi vyčerpávající a já si musím připomínat, že to vlastně nikdy nebude tak obří jako s Harry Potterem. Takže mě tohle částečně ukliňuje. Pokud jsme zvládla tohle, zvládnu i další věci. (smích)

R: Když se rozhodujete pro roli, záleží vám na tom, jestli je pozitivní?
WATSON: Asi ano, ano. Myslím, že by pro mě bylo velmi těžké vzít po Hermioně roli, která by něčím smrděla, (smích) rozhodně by to nebylo jednochuché. Ale na druhou stranu, hrála jsen Nicky v "The Bling Ring".

R: Čož je tedy pravý opak.
WATSON: Ano. Takže budu hrát různé role, nikdo není dokonalý. Nechutně dokonalou postavu bych hrát ale taky nechtěla. Chcete představovat někoho, do koho se můžete vcítit, někoho opravdového, kdo dělá chyby, má strach, pochybuje, cíti nejistotu, ale ano, záleží mi na tom. Ano.

R: Díváte se na sebe ve filmu?
WATSON: Víte, tohle je vlastně vtipné, tuším, že to byla Maggie Smith, pamatuji se, jak jsem jí říkala "Ach jo, já nevím, jestli to zvládnu, nevím, jestli se na sebe budu moct podívat, to je tak těžké". A ona mi prostě řekla ať se laskavě uklidním. (smích) Protože nakonec to, co dělám je umění, ale z určitého pohledu je to také věda a něco, v čem se musím zlepšovat. Něco, co se stále učím a jak bych se mohla učit, kdybych neviděla co dělám? Jak bych mohla vědět, co dělám špatně, abych to příště mohla udělat lépe? Snažím se být objektivní, říkám si, že to dělám proto, abych se pokaždé poučila z vlastných chyb. Je to těžké, ale musíte to prostě vydržet.

R: Ale vy poznáte, když se vám něco podaří.
WATSON: Myslím si, že ano. (smích) Mám s tím problémy, ale jsem schpná vám o některých scénách říct, že se mi opravdu líbí a jsem na ně pyšná. Asi bych tohle nebyla schopná říct o svém výkonu v célem filmu, ale na určité momenty jsem hrdá. Poznám, že je zde něco opravdového.

R: Umíte se snadno rozbrečet?
WATSON: V tomhle filmu brečím čtyřikrát. Brečím tam tolikrát, že to bude asi něco, co mi jde. Jestli se dobře vzpomínám, tohle mi řekla moje matka, po shlédnutí filmu "Když nic, tak to z tebe udělá aspoň dobrou plačku." (smích) A já na to "Dík mami." Brekot je velice složitý, jelikož musíte udělat něco fizycky; tak jednoduše se to nedá zfalšovat. Takže to byla velká výzva. Prostě to musíte zvládnout.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emma emma | 8. února 2014 v 21:34 | Reagovat

Super rozhovor uz dlho som ziadny necitala na ten film sa moc tesim celkovo nielen kvoli Emme ale je fajn ze tam je inac tiez moc rada pozeram serialy pocula som aj o tychto ale nevidela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama